Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Find Wydarzenia

Event Views Navigation

Kwiecień 2019

Kiermasz Wielkanocny

Kwiecień 14

Ośmioletnia tradycja, wielu gości, mnóstwo podziwianych i zakupionych ozdób świątecznych. Stałych bywalców nie musimy przekonywać do odwiedzin. Jak co roku wystawiać się będą liczni artyści ze swoim rękodziełem (florystyka, ozdoby świąteczne, wikliniarstwo, haft, wyroby z filcu, z kordonka, biżuteria i wiele innych). Nie zabraknie naszego „Wiejskiego Straganu” obfitego w mazurki, serniki, baby wielkanocne, pasztety, swojskie wędliny, sery Pani Kasi, chleby, jaja, oraz wiele innych przysmaków. Obok wrażeń wzrokowych i możliwości zakupów dla najmłodszych przewidujemy zajęcia warsztatowe, podczas których uczestnicy będą…

Find out more

Maj 2019

Majówka w Zagrodzie

Maj 1 @ 10:00 am - Maj 5 @ 6:00 pm

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wspaniałego weekendu majowego w przecudnej rodzinnej atmosferze w naszym rodzinnym Parku Rozrywki. Zapraszamy na zabawę, relaks i smaczne jedzenie. ATRAKCJE: - Skocza góra, - Retro- Autka, - Mini- Golf, - Stóg słomy, - Kopalnia złota - Zwierzątka i wiele, wiele innych… Grillowanie, piknik oraz zabawa. To wszystko znajdziecie u Nas :)

Find out more

Dzień Matki

Maj 26

Zapraszamy wszystkie MAMY na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie z tej okazji oraz niespodzianki :-)

Find out more

Czerwiec 2019

Dzień Dziecka

Czerwiec 1

Zapraszamy wszystkie dzieci od tych małych po te duże na zabawy i niespodzianki specjalnie przygotowane dla WAS :)

Find out more

Dzień Taty i święto kupały

Czerwiec 23

Zapraszamy wszystkich TATUSIÓW na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie z tej okazji oraz niespodzianki :-) Ponadto zapraszamy wszystkich na uroczyste przywitanie lata w naszym przytulnym, rodzinnym Parku Rozrywki :)

Find out more

Wrzesień 2019

Święto plonów połączone z świętem chleba

Wrzesień 1

Zapraszamy na święto plonów połączone z świętem chleba!

Find out more

Dzień Chłopaka

Wrzesień 30

Zachęcamy wszystkie Panie do zabrania swoich Chłopaków na specjalnie przygotowane menu :)

Find out more

Październik 2019

Święto ziemniaka

Październik 6

Jesień to czas zbioru plonów i darów natury. Wiele radości od dawna sprawiały „wykopki”, którym towarzyszyły palące się ogniska, a w nich pieczone ziemniaki. Bez bulw, kartofli, pyr czyli ziemniaków nie wyobrażamy sobie polskiej kuchni. Doczekały się one nawet swojego święta (21 października obchodzony jest Światowy Dzień Ziemniaka). W naszej ofercie nie może zabraknąć godnego miejsca dla tej jakże pospolitej, a niezastąpionej niczym innym rośliny..

Find out more

Listopad 2019

Świętego Marcina

Listopad 11

11 listopada 2019 roku zapraszamy na wspólne świętowanie przepełnionego tradycją DNIA ŚWIĘTEGO MARCINA. Dzień ten oficjalnie kończy rok gospodarski i mówi o kończącej się jesieni. Tradycje związane z tym dniem odchodzą coraz bardziej w zapomnienie. Toteż Zagroda Kociewska, po raz kolejny oferuje zarówno najmłodszym, jak i dorosłym szereg atrakcji „marcinowskich”. Obok tradycyjnego wyjątkowe menu: - Gęsina z kluseczkami i modrą kapustą – (Na świętego Marcina zwyczajowo zanoszono tłuste gęsi do dworu, ponieważ późną jesienią gęsi są najtłuściejsze i najdorodniejsze. Klucze…

Find out more
+ Export Events