Ładowanie Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Find Wydarzenia

Event Views Navigation

Marzec 2019

Dzień Kobiet

Marzec 8

Wyjątkowy dzień ze specjalnym menu dla płci pięknej :)

Find out more

Kwiecień 2019

Kiermasz Wielkanocny

Kwiecień 14

Ośmioletnia tradycja, wielu gości, mnóstwo podziwianych i zakupionych ozdób świątecznych. Stałych bywalców nie musimy przekonywać do odwiedzin. Jak co roku wystawiać się będą liczni artyści ze swoim rękodziełem (florystyka, ozdoby świąteczne, wikliniarstwo, haft, wyroby z filcu, z kordonka, biżuteria i wiele innych). Nie zabraknie naszego „Wiejskiego Straganu” obfitego w mazurki, serniki, baby wielkanocne, pasztety, swojskie wędliny, sery Pani Kasi, chleby, jaja, oraz wiele innych przysmaków. Obok wrażeń wzrokowych i możliwości zakupów dla najmłodszych przewidujemy zajęcia warsztatowe, podczas których uczestnicy będą…

Find out more

Maj 2019

Majówka w Zagrodzie

Maj 1 @ 10:00 am - Maj 5 @ 6:00 pm

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wspaniałego weekendu majowego w przecudnej rodzinnej atmosferze w naszym rodzinnym Parku Rozrywki. Zapraszamy na zabawę, relaks i smaczne jedzenie. ATRAKCJE: - Skocza góra, - Retro- Autka, - Mini- Golf, - Stóg słomy, - Kopalnia złota - Zwierzątka i wiele, wiele innych… Grillowanie, piknik oraz zabawa. To wszystko znajdziecie u Nas :)

Find out more

Dzień Matki

Maj 26

Zapraszamy wszystkie MAMY na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie z tej okazji oraz niespodzianki :-)

Find out more

Czerwiec 2019

Dzień Dziecka

Czerwiec 1

Zapraszamy wszystkie dzieci od tych małych po te duże na zabawy i niespodzianki specjalnie przygotowane dla WAS :)

Find out more

Dzień Taty i święto kupały

Czerwiec 23

Zapraszamy wszystkich TATUSIÓW na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie z tej okazji oraz niespodzianki :-) Ponadto zapraszamy wszystkich na uroczyste przywitanie lata w naszym przytulnym, rodzinnym Parku Rozrywki :)

Find out more

Wrzesień 2019

Święto plonów połączone z świętem chleba

Wrzesień 1

Zapraszamy na święto plonów połączone z świętem chleba!

Find out more

Dzień Chłopaka

Wrzesień 30

Zachęcamy wszystkie Panie do zabrania swoich Chłopaków na specjalnie przygotowane menu :)

Find out more

Październik 2019

Święto ziemniaka

Październik 6

Jesień to czas zbioru plonów i darów natury. Wiele radości od dawna sprawiały „wykopki”, którym towarzyszyły palące się ogniska, a w nich pieczone ziemniaki. Bez bulw, kartofli, pyr czyli ziemniaków nie wyobrażamy sobie polskiej kuchni. Doczekały się one nawet swojego święta (21 października obchodzony jest Światowy Dzień Ziemniaka). W naszej ofercie nie może zabraknąć godnego miejsca dla tej jakże pospolitej, a niezastąpionej niczym innym rośliny..

Find out more
+ Export Events