Ładowanie Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Find Wydarzenia

Event Views Navigation

Maj 2019

Majówka w Zagrodzie

Maj 1 @ 10:00 am - Maj 5 @ 6:00 pm

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wspaniałego weekendu majowego w przecudnej rodzinnej atmosferze w naszym rodzinnym Parku Rozrywki. Zapraszamy na zabawę, relaks i smaczne jedzenie. ATRAKCJE: - Skocza góra, - Retro- Autka, - Mini- Golf, - Stóg słomy, - Kopalnia złota - Zwierzątka i wiele, wiele innych… Grillowanie, piknik oraz zabawa. To wszystko znajdziecie u Nas :)

Find out more

Dzień Matki

Maj 26

Zapraszamy wszystkie MAMY na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie z tej okazji oraz niespodzianki :-)

Find out more

Czerwiec 2019

Dzień Dziecka

Czerwiec 1

Zapraszamy wszystkie dzieci od tych małych po te duże na zabawy i niespodzianki specjalnie przygotowane dla WAS :)

Find out more

Dzień Taty i święto kupały

Czerwiec 23

Zapraszamy wszystkich TATUSIÓW na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie z tej okazji oraz niespodzianki :-) Ponadto zapraszamy wszystkich na uroczyste przywitanie lata w naszym przytulnym, rodzinnym Parku Rozrywki :)

Find out more

Wrzesień 2019

Święto plonów połączone z świętem chleba

Wrzesień 1

Zapraszamy na święto plonów połączone z świętem chleba!

Find out more

Dzień Chłopaka

Wrzesień 30

Zachęcamy wszystkie Panie do zabrania swoich Chłopaków na specjalnie przygotowane menu :)

Find out more

Październik 2019

Święto ziemniaka

Październik 6

Jesień to czas zbioru plonów i darów natury. Wiele radości od dawna sprawiały „wykopki”, którym towarzyszyły palące się ogniska, a w nich pieczone ziemniaki. Bez bulw, kartofli, pyr czyli ziemniaków nie wyobrażamy sobie polskiej kuchni. Doczekały się one nawet swojego święta (21 października obchodzony jest Światowy Dzień Ziemniaka). W naszej ofercie nie może zabraknąć godnego miejsca dla tej jakże pospolitej, a niezastąpionej niczym innym rośliny..

Find out more

Listopad 2019

Świętego Marcina

Listopad 11

11 listopada 2019 roku zapraszamy na wspólne świętowanie przepełnionego tradycją DNIA ŚWIĘTEGO MARCINA. Dzień ten oficjalnie kończy rok gospodarski i mówi o kończącej się jesieni. Tradycje związane z tym dniem odchodzą coraz bardziej w zapomnienie. Toteż Zagroda Kociewska, po raz kolejny oferuje zarówno najmłodszym, jak i dorosłym szereg atrakcji „marcinowskich”. Obok tradycyjnego wyjątkowe menu: - Gęsina z kluseczkami i modrą kapustą – (Na świętego Marcina zwyczajowo zanoszono tłuste gęsi do dworu, ponieważ późną jesienią gęsi są najtłuściejsze i najdorodniejsze. Klucze…

Find out more

Grudzień 2019

Mikołajki

Grudzień 6

Tradycyjnie już, jak co roku, do Zagrody Kociewskiej przybędzie prosto z Laponii święty Mikołaj. Zapraszamy najmłodszych i ich rodziców na mikołajkowe popołudnie. Nie zabraknie przedsmaku świątecznej atmosfery, adwentowych słodkości i oczywiście spotkania z Mikołajem. To jedyna i niepowtarzalna okazja sprawienia radości swoim dzieciakom i spędzenia z nimi uroczego popołudnia. Plan dnia: 16:00- 18:00 - wspólne ozdabianie pierników. 18:00- przybycie św. Mikołaja 12:00- 20:00- wyjątkowe menu dla dzieci i dorosłych Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji miejsc pod numerem: 58 588…

Find out more
+ Export Events