Wydarzenia cykliczne

Zagroda Kociewska może się pochwalić wydarzeniami cyklicznymi, które z roku na rok zachęcają coraz większą rzeszę klientów do świętowania razem z nami!


Walentynki

Jak wyrazić miłość?. Niektórzy twierdzą , że tak po prostu powiedzieć „Kocham Cię” najlepiej podczas romantycznej randki. A jeśli randka to tylko w naszej Restauracji, bo i romantycznie i zgodnie ze stwierdzeniem „przez żołądek do serca”.

Dzień Kobiet

Kobiety wszystkich miast i miasteczek łączcie się i przybywajcie na: Międzynarodowe święto kobiet w Zagrodzie Kociewskiej!

Kiermasz Wielkanocny

Święta Wielkanocne przeżywane w przyjemnej atmosferze, w otoczeniu budzącej się do życia przyrody mogą być niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.

Dzień Ziemniaka

Jesień to czas zbioru plonów i darów natury. Wiele radości od dawna sprawiały „wykopki”, którym towarzyszyły palące się ogniska, a w nich pieczone ziemniaki. Bez bulw, kartofli, pyr czyli ziemniaków nie wyobrażamy sobie polskiej kuchni. Doczekały się one nawet swojego święta (21 października obchodzony jest Światowy Dzień Ziemniaka). W naszej ofercie nie może zabraknąć godnego miejsca dla tej jakże pospolitej, a niezastąpionej niczym innym rośliny..

Mikołajki

Co roku w naszej restauracji pojawia się nie kto inny, jak św. Mikołaj, który rozdaje dzieciom prezenty! Serdecznie zapraszamy !

Dzień św. Marcina

Dzień ten oficjalnie kończy rok gospodarski i mówił o kończącej się jesieni. Tradycje związane z tym dniem odchodzą coraz bardziej w zapomnienie. Toteż Zagroda Kociewska, po raz kolejny oferuje zarówno najmłodszym, jak i dorosłym szereg atrakcji „marcinowskich”.